Fotografia krajobrazowa

Zdjęcia do przewodników – jako fotograf korzystam podwójnie

Jako fotograf krajobrazu podejmuję współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i instytucjami publicznymi. Wykonuję zdjęcia na zlecenie firm i urzędów, podróżuję po całej Polsce i fotografuję obiekty ciekawe pod względem historycznym i przyrodniczym. Zdjęcia do przewodnika to niezwykle interesujący temat, korzystam na nim podwójnie – wykonuję pracę, a zarazem dowiaduję się czegoś nowego. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza się przyda! Zdjęcia krajobrazowe staram się wykonać tak, aby w pełni pokazać charakter miejsca – ogół i szczegół.

Poniżej przekrój wykonanych przeze mnie zdjęć do przewodników i zdjęć krajobrazowych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz wydać przewodnik i poszukujesz fotografa – napisz, pogadamy!

Zdarzało mi się fotografować w wietrze tak silnym, że ledwo mogłam ustać na nogach, w śniegu po pas i w lodowatej wodzie po kolana. Wstawać jeszcze o zmroku, żeby zdążyć na wschód słońca albo czekać kilka godzin na zachód. Nie zawsze się opłaca, ale zawsze warto podjąć wyzwanie. Bo a nuż okaże się, że akurat ten zachód jest najbardziej spektakularny ze wszystkich widzianych do tej pory.