Zdjęcia dla restauracji – oferta

Fotografia kulinarna

Potrzebujesz zdjęć dla swojej restauracji?

Jestem do Twoich usług. Możemy się umówić na sesję całego menu, oferty specjalnej, wnętrz albo wszystkiego łącznie – za jednym razem.

Czego potrzebujemy, żeby zacząć?

Przede wszystkim kontaktu z Twojej strony – napisz do mnie, wyślij link do strony www swojej restauracji, profilu na Facebooku czy Instagramie. Jeśli jeszcze ich nie masz, bo dopiero zaczynasz, opisz w kilku słowach, co oferuje Twój lokal oraz gdzie się znajduje.

Ile zdjęć z sesji otrzymasz?

A ile potrzebujesz? Określ, czy ma to być kilka zdjęć do menu lub materiałów reklamowych, czy może potrzebujesz materiałów do social mediów, aby na dłuższy czas zapełnić kalendarz publikacji. Możesz o tym od razu napisać w mailu.

Konkrety, czyli cena

Stawka wyjściowa to 600 zł netto za około 70 zdjęć. Wnętrza, obsługa, kuchnia, dania, kompozycje dań z napojami, same napoje itp.

70 zdjęć wystarczy Ci do opublikowania 70 postów.
Zakładając, że wrzucasz trzy posty tygodniowo, jedna sesja zapełni
Twój kalendarz na około 5 miesięcy.
Całkiem nieźle.

Sesje zdjęciowe w odległości 30 km od Krakowa realizuję bez dodatkowych opłat.
Jeśli Twój lokal mieści się nieco dalej, na pewno jakoś to dogramy. Często podróżuję po różnych miejscach, więc może akurat trafię do Twojej miejscowości.

Więcej pytań, czy przechodzimy do rzeczy?

Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie – zapraszam Cię do skorzystania z formularza kontaktowego.

9 + 5 =


Moje doświadczenie i kilka prac

Od wielu lat pracuję jako fotografka, współpracowałam m.in. z gastronomiczną agencją marketingową Jedling Marketing (obecnie Jedling Consulting), jestem także autorką zdjęć do książki kulinarnej “Dobre z lasu, czyli natura od kuchni” wydanej przez firmę Amistad na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.