Z ODROBINĄ LUZU, WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM,
JAKO WIRTUALNA ASYSTENTKA, COPYWRITERKA
I FOTOGRAFKA – MAM DLA CIEBIE:


dobre słowo


Teksty na stronę internetową

Chcesz założyć stronę internetową dla swojej firmy? Wypełnię ją dobrymi tekstami, opiszę Twoje produkty, wszystko według godnych uwagi zasad, które podsuwa nam Google.

Posty na profile społecznościowe

Masz swój firmowy profil na Facebooku, ale zupełnie nie wychodzi Ci regularne pisanie postów? Może jest Ci potrzebna wirtualna asystentka? Jestem do dyspozycji!

Artykuły i notki prasowe

Potrzebujesz solidnego tekstu, który powędruje na inne portale? Szykujesz wydarzenie, które powinno odbić szerokim echem w mediach? Nie ma sprawy!

Gry terenowe

Gry terenowe to świetna zabawa, ale też edukacja – zdecydowanie przeznaczona zarówno dla turystów, jak i pracowników firmy.

Foldery, ulotki, krótkie teksty

Miejsca za mało, a treści do przekazania zbyt wiele? Skompresuję tekst w taki sposób, aby pokazać Twoją działalność w jak najlepszym świetle!


miły dla oka obraz


Dobre zdjęcia sprzedają lepiej! Z pewnością czasami zdarza Ci się, że widzisz gdzieś zdjęcia dość słabej jakości. Prawdopodobnie kupiłbyś ten produkt, gdyby zdjęcia były lepsze. Dlatego też dla mnie, obok słowa, równie ważny jest obraz: zadbam o to, aby Twój produkt prezentował się genialnie!

Fotografia turystyczna, kulinarna, lifestylowa i produktowa – wszystko, czego potrzebujesz do pokazania swojej działalności.


opis współpracy krok po kroku


Krok pierwszy

Kontakt

Na dobry początek napisz do mnie wiadomość z opisem swojej działalności. Powiedz, czym czym się zajmujesz i na czym Ci zależy. Możemy zacząć od zera, mogę również dołączyć do działającego projektu.

Krok pierwszy
Krok drugi

Przygotowuję pomysły

Ja z kolei przedstawię pomysły, które pomogą rozwinąć Twoją działalność.

Krok drugi
Krok trzeci

Podpisujemy umowę

Jeśli wszystko jest ustalone podpiszemy umowę i zaczynamy działać! Przede wszystkim jest to współpraca i obojgu nam zależy na jak najlepszych efektach. Ty jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, ja w swojej, razem pracujemy nad sukcesem!

Krok trzeci
Krok czwarty

Tworzę…

Jeśli chcesz, możemy umówić się na sesję zdjęciową, dobre zdjęcia sprzedają najlepiej! Prosta strona internetowa zdecydowanie również może się przydać! Facebook, Instagram i teksty… kompleksowo!

Krok czwarty
Krok piąty

Czekamy na efekty…

….i ciągle działamy!

Krok piąty

teksty i zdjęcia, kreowanie wizerunku firma

kilka słów o mnie


Od ponad dziesięciu lat zajmuję się marketingiem i tworzeniem tekstów. Niemalże od zawsze fotografuję. W swojej pracy łączę pasję z wiedzą, dlatego potrafię opracować kompleksowe działania, które pomogą w kreowaniu wizerunku.

Pochodzę z Bieszczad, ale od kilkunastu lat mieszkam w Krakowie. Ponieważ często podróżuję, nie zamykam się na jeden obszar działania.


Jesteś zainteresowany współpracą, wirtualna asystentka byłaby dla Ciebie sporą pomocą, potrzebujesz tekstów lub zdjęć? Zapraszam Cię do kontaktu!