News

Teksty turystyczne dla portalu “Trasy na wczasy”

Portal “Trasy na wczasy” skupia autorów tworzących teksty turystyczne głównie z południowej Polski. Przygotowują oni propozycje pieszych wycieczek po atrakcyjnych punktach danej regionu. W portalu znajdują się perełki architektury, osobliwości przyrody i szlaki górskie wraz ze schroniskami. Głównym elementem wpisu obok tekstu są także zdjęcia,… Czytaj więcej »Teksty turystyczne dla portalu “Trasy na wczasy”

Zdjęcia do książki kulinarnej “Dobre z lasu”

Ponad sto przepisów opartych o leśne produkty – dziczyznę, zioła, owoce. Do przepisów stworzonych przez leśników nie tylko wykonałam zdjęcia, ale również przygotowałam potrawy. Spore wyzwanie logistyczne i intensywne codzienne działania zaowocowały wydaniem kulinarnego przewodnika. Na ekologicznym papierze, dostępnym za darmo dla miłośników leśnej, polskiej… Czytaj więcej »Zdjęcia do książki kulinarnej “Dobre z lasu”

klimatyczna sesja zdjęciowa kraków (9)

Ostro-nieostro, czyli klimatyczna sesja w Krakowie – Dorota|Miki

Krakowskie Podgórze, stara kamienica, wyglądająca na jeszcze starszą klatka schodowa z wytartymi, drewnianymi stopniami. W mieszkaniu wysokie drzwi i sufity, w kuchni niebieska podłoga. Pierwsza wita mnie Dorota, zaraz później przybiega staruszka Daisy i niemalże równo z nią najbardziej miła i przytulaśna kicia świata, Ohio.… Czytaj więcej »Ostro-nieostro, czyli klimatyczna sesja w Krakowie – Dorota|Miki